Veghetor incarcare - descarcare marfa - Turda - Interbrands Marketing and Distribution - SmartDreamers
SmartDreamers for IOS Install

Veghetor incarcare - descarcare marfa - Turda

verificare documente, receptie, descarcare a marfii, Full time , Postat Acum 6 zile, Expira in 24 zile
Turda, Cluj, România
Interbrands Marketing and Distribution
Candidatul ideal
• minim 10 clase;
• atent la detalii;
• seriozitate, cinste, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
• abilitati matematice;
• fara antecedente penale.

Descrierea jobului
• Insosteste soferul de livrari la client si participa la procesul de receptie/descarcare a marfii
• Verifica documentele de insotire a marfii, verifica vizual integritatea paletilor, verifica marfa atat dpdv calitativ cat si cantitativ.

Oferta (bonusuri, beneficii):
• POSIBILITATEA DEZVOLTARII UNEI CARIERE PROFESIONALE INTR-O COMPANIE DE RENUME!
• PROGRAM DE LUCRU 8 ORE,DE LUNI PANA VINERI;
• DECONTARE TRANSPORT;
• BONURI DE MASA

Descrierea companiei
INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2006 de 1.1 miliarde USD ), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi,Orkla Foods, Pambac, Vodafone.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru, sediul central fiind la Bucuresti.
Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra !