Operator Suport Tehnic

suport tehnic, Full time , Job expirat
București, București, România
GiGroup

Candidatul ideal
Gi Group angajeaza operator suport tehnic, pentru una dintre cele mai importante companii, din Bucuresti, ce activeaza in domeniul telecomunicatii.
Daca vrei sa dobandesti cunostinte noi in domeniul IT, retelistica si nu numai, te rugam sa iei legatura cu Ana Maria Niculae – 0729 005 258 sau Catalin Calin – 0730 980 731, care te pot ajuta cu mai multe informatii.

Iti putem oferi:
- Program flexibil;
- Salariu fix;
- Tichete de masa;
- Bonusuri de performanta;
- Traininguri de specialitate;
- Posibilitati de promovare in cadrul companiei.

Descrierea jobului
Ne dorim sa ai:
- Orientare catre client;
- Orientare catre realizarea obiectivelor;
- Abilitati de comunicare, abilitati de ascultare activa;
- Cunostinte operare / instalare software / depanare PC;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;

Descrierea jobului:
- Se ofera suport prin telefon pentru clientii persoane fizice, ce folosesc servicii de date, voce si televiziune;
- Se ofera suport prin telefon pentru clientii persoane fizice, ce sunt abonati la serviciul CDMA fix si mobil;
- Se opereaza datele in aplicaţiile specifice;
- Se participa la toate sesiunile de instruire pentru imbunatatirea performantelor proprii;
- Se asigura mentinerea confidentialitatii datelor cu caracter profesional.

Descrierea companiei
Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi - Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.