Hunter - divizia de purificatoare Ploiesti - La Fantana - SmartDreamers (Expirat)
SmartDreamers for IOS Install

Hunter - divizia de purificatoare Ploiesti

hunter, Full time , Job expirat
Ploieşti, Prahova, România
La Fantana

CRITERII DE SELECȚIE
Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal
Recrutam pentru divizia de Purificatoare, reprezentant vanzari cu experienta in vanzarea consultativa de servicii catre clienti corporate.

Cerinte:
- cunoasterea foarte buna a tehnicilor de vanzare si negociere,
- studii superioare in curs/absolvite,
- permis de conducere, categoria B,
- orientare spre rezultate si client,
- atitudine proactiva si entuziasm,
- capacitate de adaptare si invatare,
- disponibilitate pentru activitate de teren (peste 70%).

Descrierea jobului
- mentinerea portofoliului de clienti,
- identificarea persoanelor de decizie din segmentul business si stabilirea de intalniri,
- promovarea imaginii si serviciilor La Fantana,
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii optime,
- negocierea si semnarea contractelor de vanzari servicii,
- realizarea indicatorilor lunari de vanzari in functie de target-ul stabilit,
- mentinerea unor relatii profesionale apropiate cu clientii din portofoliu.

Oferim:
- salariu fix, bonuri de masa si bonusuri din vanzari in functie de performanta,
- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- training de vanzari adecvat cerintelor de pe piata muncii,
- oportunitatea de a construi o cariera intr-o companie lider de piata in domeniul distributiei de apa si cafea.