Curier - eMAG.ro - SmartDreamers (Expirat)
SmartDreamers for IOS Install

Curier

curier, Full time , Job expirat
București, București, România
eMAG.ro
Curier
Candidatul ideal
Cerinte:

Posesor permis categoria B;
Minim studii medii;
Cunostinte privind documentele cu regim special (facturi, avize de insotire a marfii);
Minim 1 an experienta pe un post similar.

Aptitudini / Abilitati:Adaptabilitate;
Buna capacitate de autoorganizare;
Capacitatea de a lucra in conditii de stres;
Sociabilitate, buna comunicare interpersonala;
Spirit de echipa.

Descrierea jobului
Responsabilitati:

Livrarea marfii catre clienti;
Incasarea contravalorii produselor livrate;
Receptia si transportul marfii de la furnizor.

Descrierea companiei
La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

Iti oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ti imbunatati atat aptitudinile soft cat si cele specifice activitatii tale, dar tu decizi ce vrei sa inveti si incotro vrei sa mergi. Posibilitatile sunt nelimitate.

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata. Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-commerce ca sa te acomodezi. :)