Consultant Servicii Telecom Iasi

Serviciu Clienti, Full time , Job expirat
Iaşi, Iaşi, România
XEROX

Candidatul ideal
Angajatii nostri sunt cea mai importanta resursa!

APLICA ACUM NOI TE RASPLATIM CU 1000 LEI BONUS LA ANGAJARE!

Iti oferim un loc de munca intr-o echipa dinamica, cu multa experienta si rezultate peste medie.

Daca iti doresti sa lucrezi pe termen lung, intr-o companie de top, aplica astazi si construieste-ti cariera alaturi de noi!

Ce face un Consultant servicii client?

Rolul tau va fi sa raspunzi intrebarilor clientilor intr-un mod clar si concis, construind totodata cu clientii tai un raport pozitiv bazat pe incredere si respect.
Pentru a lucra cu succes intr-un mediu dinamic vei avea nevoie de cateva abilitati esentiale.

Ne poti impresiona cu:
• Nivel mediu/ avansat de limba italiană
• Cunoștințe de operare PC
• Capacitate de sinteza si orientare catre solutii
• Atitudine pozitiva, capacitate de adaptare la un mediu dinamic
• Orientare catre rezultate, atitudine pro-activa
• Atitudine profesionista si perseverenta

Descrierea jobului
Ce responsabilități poti avea:
•Oferirea de asistenta prin telefon
•Asigurarea unui nivel ridicat de satisfactie a clientilor prin atitudine profesionista care reflecta valorile companiei clientului
•Identificarea si solutionarea solicitarilor, urmarind procedurile specifice
•Mentinerea unor standarde de calitate pentru serviciile oferite clientilor

Te răsplătim cu:
•Un mediu stabil care permite dezvoltarea carierei
•Salatiu motivant
•Sistem de bonusare corelat cu rezultatele: veniturile lunare pot creste in functie de disponibilitate la program si performanta
•Pachet de beneficii: transport gratuit, asigurare de viata si abonament medical, bonuri de masa, card de beneficii
•Evaluarea periodica a performantelor

Are you ready to join us?

Descrierea companiei
Xerox (NYSE: XRX) is a global business services, technology and document management company helping organizations transform the way they manage their business processes and information. Headquartered in Norwalk, Conn., we have more than 140,000 Xerox employees and do business in more than 180 countries. Together, we provide business process services, printing equipment, hardware and software technology for managing information -- from data to documents. In Romania, Xerox operates through 2 sites in Iasi, 2 in Bucharest, 1 in Oradea and 1 in Bacau. Learn more at www.xerox.com.