Casier - Showroom Cluj - eMAG.ro - SmartDreamers
SmartDreamers for IOS Install

Casier - Showroom Cluj

casier, Full time , Postat Acum o săptămână, Expira in 21 zile
Cluj Napoca, Cluj, România
eMAG.ro
Responsabilitati
Incasarea facturilor numerar sau cu POS;
Emiterea facturilor fiscale si chitantelor;
Verificarea Registrului de casa si a banilor incasati;
Ordonarea si arhivarea zilnica a documentelor gestionate;
Pregatirea numerarului pentru trimiterea la banca;
Crearea si mentinerea unui climat placut, in relatiile cu clientii.

Cerinte
Experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
Minim studii medii;
Nivel minim de cunoastere a pachetului office;
Cunostinte minime de contabilitate primara si facturare;
Bune abilitati de comunicare;
Bune abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare documente si gestionare numerar.

Beneficii
La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra. Iti oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ti imbunatati atat aptitudinile soft cat si cele specifice activitatii tale, dar tu decizi ce vrei sa inveti si incotro vrei sa mergi. Posibilitatile sunt nelimitate. Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata. Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-commerce ca sa te acomodezi. :)